מותג ׳טבע האיכות׳ מבית אגריאור נועד לשרת לקוחות שאינם שייכים לשוק האורגני אך מעוניינים להיכנס לתהליך הפיקוח של אגריאור ולהיבדק לעמידה בדרישות איכות בסיסיות כמתחייב בחוק, ובנוסף להצהיר על איכויות מיוחדות אותם הם מקיימים במוצריהם. הצהרה זו נבדקת בוועדה פנימית באגריאור והיא מסווגת בהתאם לרמתה על ידי אנשי מקצוע ולאחר מכן על ידי סוקר בשטח. בהערכת האיכויות הנ"ל ניתן דגש רב מאוד על קיום ערכים מתוך העולם האורגני/ בריאותי כגון הצהרות על שימוש מוגבל בכימיקלים סינטטיים, שמירה על איכות הסביבה, צדק חברתי והקפדה על בטיחות מוצר תוך ביצוע בדיקות מעבדה בשליטה מלאה של אגריאור ועל ידי מערכות מתקדמות וניסיון נצבר רב שנים.

אנו מאמינים כי שקיפות היא מילת צופן ושם נרדף לבטיחות משום שהיא חושפת את תהליכי הייצור והבקרה והן את האחראים להם. חברת אגריאור בוחרת ׳ליצור׳ שקיפות דרך סימן המאשר את איכות ואמינות המוצר ומופיע במרכזו ואף ניתן לסריקה בעזרת טלפון חכם. סריקת הברקוד באמצעות פלאפון חכם תעלה סרטון בו מככב סורק של חברת אגריאור המצולם באתר הייצור ומאמת את התכונות המיוחדות עליהן מדווח היצרן עם התייחסות לנתוני פיקוח נוספים.

אתם מוזמנים לבחור לעמוד באחת משלושת הדרגות תחת מותג ׳טבע האיכות׳:

כמו כן, במסגרת ׳טבע האיכות׳ שותפה אגריאור להליכי הפיקוח והבקרה על מותגים הקיימים זה מכבר בשוק ומאפשרים לציבור לרכוש תוצרת חקלאית מובחרת מתוך ביטחון מלא באיכות ואמינות המוצר. לחברה ניסיון רב במיתוג תוצרות חקלאיות בעלות איכויות מיוחדות לטובת תוצרים כלכליים, ובין לקוחותיה הגדולים ניתן למנות את תו האיכות של ענף הזית לשמן זית ישראלי, תו האיכות המוביל בישראל לתוצרת אורגנית ותו האיכות למזון בריא ואיכותי מן החי ׳חי בריא׳.